W Dzień Kobiet nie daj się nabrać na oszustwo WhatsApp.
Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet oszuści i hakerzy próbują ukraść Twoje pieniądze za pomocą nowej sztuczki „oferty” WhatsApp. Oszustwo internetowe mające na celu oszukanie użytkowników staje się wirusowe na najpopularniejszej platformie komunikatorów internetowych WhatsApp.

Co grozi nam w sieci?

Oszustwo WhatsApp: z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet oszuści i hakerzy próbują ukraść Twoje pieniądze za pomocą nowej sztuczki „oferty” WhatsApp. Oszustwo internetowe mające na celu oszukanie użytkowników staje się wirusowe na najpopularniejszej platformie komunikatorów internetowych WhatsApp. W WhatsApp krąży oferta, która głosi, że „Adidas oferuje darmowe buty w Dzień Kobiet”.

Należy pamiętać, że ta przekazana wiadomość WhatsApp to kolejna sztuczka internetowa służąca do oszukiwania ludzi, która nie wymaga Twojej uwagi. Jeśli otrzymujesz te oferty na WhatsApp lub jakiejkolwiek innej platformie mediów społecznościowych, zignoruj ​​to. Według raportu BGR India, w WhatsApp jest przesyłana wiadomość: „ link w treści wiadomości”. Ludziom nie wolno klikać adresu URL.