Dzisiejszy internet ma daleki zasięg. Jest praktycznie wszędzie. Korzystają z niego różne osoby na różny sposób. Środowisko internetowe może okazać się bardzo niebezpieczne dla nas oraz dla naszych oszczędności.

Czym jest Internet Rzeczy? Poznaj szanse i zagrożenia

Fałszywe emaile z banku są wysyłane dość często, zawierają one linki, które powiązane lub połączone są ze złośliwym oprogramowaniem szpiegowskim, które przekazują dane, loginy oraz hasła użytkownika w nie powołane ręce. Możesz stracić wszystko przez chwilę nie uwagi.
Żaden bank nie poprosi Cię nigdy o podawanie loginu lub hasła do konta bankowego. Nie należy również wykonywać żadnych przelewów na podejrzane konta bankowe.
Fałszywe emaile z banku może dostać każdy, Ty, Ja, nasi znajomi, nasza rodzina. Nie dajmy się oszukać. Takie wiadomości należy zgłosić do danego banku. Hakerzy internetowi wciąż szukają nowych rozwiązań, żeby zaszkodzić naszym funduszom czy oszczędnością. Nie otwieraj żadnej podejrzanej wiadomości w swojej skrzynce pocztowej, gdyż po drugiej stronie komputera może czaić się zło.

1 thought on “Fałszywe emaile z banku.

  1. Nigdy nie wchodzę w podejrzane linki. Zawsze loguje się bezpośrednio do banku, nie przez niezaufane strony. Trzeba zachować czujność w sieci, dzięki temu można zapobiec wielu problemom.

Comments are closed.